Šperky, doplňky, kosmetika

Jak pěstovat hlívu ústřičnou?

hlíva ústřičná

To, že nám na kuchyňském okně bujně roste bazalka, petržel a tymián, nikoho neudiví. Možná jste ale netušili, že v „homemade“ podmínkách se může stejně tak dobře dařit i takovému zázraku jako je hlíva ústřičná. A co víc pěstovat hlívu je větší hračka, než by vás kdy napadlo. Udělejte jí doma místo. Stojí to za to. Hlíva ústřičná je všelék (nejen) posledních let.

Číst dál: Jak pěstovat hlívu ústřičnou?

Výber nakladacie rampy do firmy

Sklady, logistické strediská alebo výrobné haly sú uspôsobené na to, aby spĺňali veľmi náročné podmienky na poli efektivity. Veľakrát sa bojuje o každú sekundu alebo minútu napríklad pri zmene smeny na nejakom stroji. Ako je tomu ale napríklad v prípade manipulácie s tovarom a jeho vyskladnením na kamión? Najprv je nutné použitie vysokoobrátkových vrát a za druhé použití napríklad nakladacích mostíkov.

Číst dál: Výber nakladacie rampy do firmy

Čínská medicína uleví od Crohnovy nemoci

Jednalo se o nemoc, která byla skrytá, nemluvilo se o ni, a tudíž ji společnost téměř neznala, až na pár výjimek. Zlomovým se stal rok 2005 a to z důvodu, protože počet pacientů, trpících touto nemocí se zvýšil o markantních 44 %! Už víte, o jakém onemocnění je právě řeč? Jedná se o tzv. Crohnovu nemoc, která velmi znepříjemňuje pacientům jejich život různými žaludečními a střevními obtížemi. Tato nemoc získala své jméno podle B. B. Crohna, který ji v roce 1932 popsal. První popsané případy se ale zřejmě vyskytly již v 18. století.

Číst dál: Čínská medicína uleví od Crohnovy nemoci

Proč se ženy chtějí líbit?

Už jste slyšela, že chlapi šílí, když vidí na ženách sexy korzety? No, oni by ti chlapi šíleli při každém pohledu na korzet, kdyby si ho měli obléct sami. Chuděry šlechtičny se do těchto kazajek stahovali každý den, aby měly vosí pas. Co všechno jsou ženské schopné udělat, aby vypadaly dobře, že?

9001 c-1443232936

Je to až k nevíře. Přïtom pochybuji, že to ženy dělají proto, aby se líbily mužům. Vždyť muž je ze své povahy velmi vděčný jedinec, který nepohrdne žádnou ženou a ještě se tím chlubí.

Dle mého názoru to ženy dělají kvůli tomu, aby uspěly sami před sebou v porovnávání se s ostatními ženami. Myslíte si to samé, nebo máte jiný názor?

Více než pohodlné: samodržící punčochy

Spousta žen má se silonovými punčochami problém. Na internetových diskuzích, které probírají právě módu, se řeší ve většině případů etiketa. Na plesy a další společenské události se punčocháče považují za samozřejmost. Co však dělat, pokud máte stejný pocit jako ty, které uvádějí, že se v punčocháčích cítí jako v neprodyšných dupačkách? Odpověď je jednoduchá, pořiďte si samodržící punčochy

Číst dál: Více než pohodlné: samodržící punčochy