Šperky, doplňky, kosmetika

Módní diktát v pánském prádle

Ačkoliv muži nepodléhají módnímu diktátu tolik jako něžné pohlaví, neznamená to, že si občas nemohou dopřát trochu radosti a své drahé polovičky potěšit tím, že opravdu dbají vzhled svého prádla. Ostatně době kdy měl "správný chlap" smrdět, dávno odzvonilo. Luxusní pánské spodní prádlo ale bohužel není jednoduché sehnat. Aby bylo nositelné, vzhled se musí slučovat s pohodlností. Prodyšný materiál by měl být u luxusního pánského spodního prádla samozřejmostí.

Pokud chcete prádlo darovat, dívejte se na materiál. Bavlna a modal je to, co hledáte. Pak už jen závisí na vás a vašem muži. Takové saténové trenýrky mohou na těle vypadat daleko líp, než zbytečně odvážné tygrované tanga. Ale proti vkusu žádný dišputát, nabídka je široká.

Nevytahejte si prsa při cvičení. Používejte nejlepší sportovní podprsenku

Pokud si ráda dáváte do těla v posilovně nebo na jiném tréninku, rozhodně byste měla dbát i o funkčnost svého oblečení. Například poprsí se vlivem špatné sportovní podprsenky při cvičení nevzhledně vytahá a může se stát, že bude až povislé. Ať ve 40ti nevypadáte jako 70tiletá stará paní.

Číst dál: Nevytahejte si prsa při cvičení. Používejte nejlepší sportovní podprsenku

Co s oblekem?

Oblek na svatbu nemusí být nutně černý. I když je to klasika, nemusíte se bát, světlejších odstínů šedé, modré, populární jsou však také bílé, nebo obleky v barve champagne.
Zvolte si barevnou kombinaci po konzultaci se svým módním poradcem, po konzultaci se svatebním koordinátorem, ale hlavně se dohodněte s nevěstou, abyste k sobě ladili.
A co s použitým oblekem dále? Můžete jej nosit na běžné příležitosti, jako jsou jednání, schůzky a jiné, nebo si jej v klidu nechte přešít a upravit na sportovnějších verzi pro každodenní používání.

Ženy a kabelky

Ano, jsme ženy. A ano, potřebujeme k našim životům kabelku, krásnou kabelku, vlastně více kabelek, tedy úplně nejlépe více krásných kabelek. Chybí ve Vašem kabelkovém repertoáru černá kožená kabelka větších rozměrů? Tak právě pro Vás je stvořena naše dámská kabelka černá.
Módní dámská černá kabelka Vás zaujme už na první pohled. Je velmi prostorná. Zavírá se na zip. Přední stranu kabelky zdobí velká květina. Uvnitř naleznete tři postraní kapsy pro úschovu Vašich kapesních věcí. Možné nosit přes rameno i v ruce. Přídavný popruh dodáván ke kabelce.