Šperky, doplňky, kosmetika

Proč chodit na kosmetiku?

Každá žena si potrpí na svém vzhledu a návštěva kosmetického salonu by měla představovat jeden z rituálů ženy. Díky ošetření v kosmetickém salonu se vyhnete plastickým operacím, oddechnete si a také se uvolníte. Jak ale vybrat správný kosmetický salon? Ať už hledáte kosmetiku Malenovice, Zlín či jiné město, měli byste se ohlížet na několik důležitých bodů.

Než se vůbec svěříte do rukou kosmetičky, musíte vybrat správný kosmetický salon. Při jeho výběru se zaměřte na tři faktory – reference salonu, používaná kosmetika a cena. Pamatujte, že vysoká cena nemusí vždy znamenat vysokou kvalitu. Některé kosmetické salony si ceny nadsazují, a tak hledejte kompromis mezi cenou a kvalitou odvedené práce.

Co vás v salonu čeká?

První fází kosmetického ošetření je vyčištění pleti. Kosmetička potom určí typ pleti, podle něhož zvolí ideální ošetření a také kosmetické přípravky. Budete-li kosmetický salon navštěvovat pravidelně, vždy bude na ošetření navázáno a rozvíjeno, aby byla pleť co nejkvalitnější. Následuje hloubkové čištění pleti, které již není bolestivé, jak tomu bylo v minulosti.

Další fází je masáž pleti, na kterou se snad těší každá žena. Pokožka si odpočine a vy budete relaxovat. A v neposlední řadě je aplikována maska a závěrem kosmetička nanese na pleť krém, který je určen pro typ vaší pleti.  

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit